Інформаційне повідомлення

від 22 березня 2017 р.

 

Керівникам (представникам) юридичних осіб –

дійсних членів Громадської спілки

«Інститут сертифікованих

професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP, Спілка)

 

Шановні колеги, керівники (представники) аудиторських фірм,

які є дійсними члени ICAAP або планують стати дійсними членами!

Засвідчую Вам свою повагу та хочу проінформувати Вас про наступне.

За ініціативою президента ICAAP Рада Спілки вирішила провести 30 березня 2017 року о 13:00 зустріч-нараду керівників (представників) аудиторських фірм, які є дійсними члени ICAAP (або в найближчий час планують стати дійсними членами). Цю зустріч планується провести в м.Києві за місцезнаходженням офісу ICAAP (вул. Дмитрівська, 71, офіс 214).

В попередньому інформаційному повідомлені від 24 лютого 2017 року я пропонував вважати 2017 рік - роком ICAAP. Це означає, що вже зараз ми розпочинаємо активні дії направлені на зростання та розвиток нашої громадської спілки. В той же час, ефективність наших дій буде залежати від узгодженості та cкоординованості наших зусиль, а також від розуміння нашими членами цілей і напрямків діяльності ICAAP.

Ми весь час підкреслюємо, що  створення нашого громадського об’єднання саме в формі громадської спілки було обумовлено метою об’єднати насамперед аудиторські фірми та лобіювати їх бізнес-інтереси. Ці пріоритети повинні бути продемонстровані і на зустрічі-нараді керівників (представників) аудиторських фірм, які є дійсними члени ICAAP. Результатом нашої зустрічі, сподіваюсь, буде напрацювання та узгодження конкретних заходів, направлених на реалізацію нашої спільної стратегії, яку буде запропоновано до обговорення на цій зустрічі.

Бажаю Вам успіхів в бізнес діяльності та реалізації амбітних планів.

 

З повагою,

Президент ICAAP, Кузуб О. А.