Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Зміст Програми з МСФЗ

Сертифікатна Програма ICAEW з вивчення МСФЗ надає професіоналам всебічний огляд усіх діючих міжнародних стандартів фінансової звітності в приватному секторі. Вона призначена для всіх, хто бере участь у підготовці та використанні фінансової звітності або кому потрібно розширити або оновити свої знання з МСФЗ. Програма дозволяє зрозуміти принципи, концепції та знання МСФЗ для бізнесу; оцінити комерційний вплив стандартів на бізнес; приймати обґрунтовані управлінські рішення.

Сертифікат ICAEW з МСФЗ призначений для фахівців, які беруть участь у підготовці та використанні фінансової звітності та їм необхідно розширити та оновити свої знання щодо МСФЗ та отримати сертифікат ICAEW, зокрема:

- Бухгалтерам, аудиторам та персоналу з аудиту та фінансів;

- Аналітикам, інвесторам та портфельним менеджерам;

- Працівникам регулюючих органів та особам, відповідальним за встановлення національних стандартів;

- Студентам з обліку, аудиту, менеджменту та фінансів.

Переваги для учасників Програми ICAEW :

- Це практична сертифікація, розроблена провідними експертами з міжнародних стандартів, на основі прикладів та практичних випадків.

- Після складання іспиту з сертифікації українською мовою студенти отримають сертифікат ICAEW англійською та українською мовами.

Переваги для компаній:

- Підвищує рівень розуміння МСФЗ персоналу у всіх сферах бізнесу.

- Сертифікат ICAEW є демонстрацією реального навчання працівників та підтвердженням повернення ваших інвестицій у навчання.

Програма курсу тут