Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

19 вересня 2020 року розпочинають роботу тренінги з вивчення МСФЗ та оцінювання знань за Програмою ICAEW

   19 вересня 2020 року відповідно до ліцензійної угоди з Інститутом присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) провайдер з навчання ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» розпочинає роботу тренінгів з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ.

   Для включення до складу учасників тренінгів необхідно подати Анкету-Заяву, встановленої форми (додається), та надіслати цю Анкету-Заяву на електронну пошту academy@icaap.org.ua  чи її фото-копію по Viber на тел.номери 063-63-034-63, 067-336-36-72. Після отримання Анкети-Заяви, на електрону адресу заявника, яка буде вказана в Анкеті-Заяві, буде надіслано рахунок-фактура із зазначенням платника, який наведено в Анкеті-Заяві.

   Тривалість тренінгів з вивчення МСФЗ та підготовки до отримання Сертифікату ICAEW з МСФЗ буде становити 80 академічних годин (8 академічних годин на тиждень протягом 10 тижнів та одне заняття з "пробним" екзаменом). З врахуванням побажань аудиторів та бухгалтерів тренінги будуть проводитись щосуботи, починаючи з 19 вересня 2020 року по 28 листопада 2020 року. Початок кожного тренінгу о 10:00. Тренінги будуть проводитися за адресою: 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 71, ауд. 214. Проведення тренінгів та оцінювання знань буде здійснюватися українською мовою. Більш детальна інформація про зміст тренінгів наведена на сайті ICAAP за посиланням http://icaap.org.ua/main/profesjna-osvta/mzhnarodn-programi-z-sertifkacz/programa-icaew-z-navchannya-msfz-ta-ocznyuvannya-znan/trenng-semnari-z-pdgotovki-do-ocznyuvannya.html

   Оцінювання знань (екзамен) з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ відбудеться 3 грудня 2020 року.

  Базова вартість послуг за участь в тренінгах з підготовки до оцінювання буде складати 8 000,00 грн. без ПДВ (ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» не є платником ПДВ). У цю вартість послуг не включається вартість за участь в оцінюванні (екзамені). Остання сума становитиме 126 GBP (фунтів стерлінгів) і буде сплачуватися за місяць до дати проведення оцінювання (екзамену) в гривнях по валютному курсу гривні на дату формування рахунку-фактури.

   Для фізичних осіб дійсних членів ICAAP або для перших п’яти осіб, які надішлють Анкети-Заяви, буде надаватися знижка у розмірі 20% від базової вартості послуг. Для фізичних осіб асоційованих членів ICAAP та наступних десяти осіб-заявників знижка становитиме 5% від базової вартості послуг. Надання скидок не поширюється на оплату за участь в оцінюванні (екзамені).

  Більш детальну інформацію про Програму ICAEW з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань можна отримати на сайті ICAAP за посиланням http://icaap.org.ua/main/profesjna-osvta/mzhnarodn-programi-z-sertifkacz/programa-icaew-z-navchannya-msfz-ta-ocznyuvannya-znan/zmst-programi-z-msfz.html.