Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Інформаційне повідомлення для членів ICAAP від 11 вересня 2020 року

Громадська спілка

«Інститут сертифікованих професіоналів

обліку й аудиту»

Україна, 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 71, оф. 214

office@icaap.org.ua  тел.044-228-08-64, тел./факс 044-482-39-06

 

Інформаційне повідомлення

від 11 вересня 2020 року

Членам Громадської спілки «Інститут сертифікованих

професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP)

Шановні члени ICAAP!

   Залишається лише тиждень до початку роботи тренінгів за Програмою ICAEW (Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу) з вивчення МСФЗ та оцінювання знань, успішність завершення якого буде підтверджуватися Сертифікатом ICAEW з МСФЗ.

   В перше в Україні з 19 вересня 2020 року відповідно до ліцензійної угоди з ICAEW всім членам ICAAP та зацікавленим аудиторам і бухгалтерам буде надана можливість поглибити свої знання та вміння з МСФЗ і підготуватися до успішного оцінювання знань з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ, який визнаний Радою нагляду ОСНАД як такий, що підтверджує високий рівень знань з МСФЗ.

    Тривалість тренінгів з вивчення МСФЗ та підготовки до отримання Сертифікату ICAEW з МСФЗ буде становити 80 академічних годин (8 академічних годин на тиждень протягом 10 тижнів та одне заняття з «пробним» екзаменом). З врахуванням побажань аудиторів та бухгалтерів тренінги будуть проводитись щосуботи, починаючи з 19 вересня 2020 року по 28 листопада 2020 року. Початок кожного тренінгу о 10:00. Тренінги будуть проводитися за адресою: 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 71, ауд. 214. Проведення тренінгів та оцінювання знань буде здійснюватися українською мовою. Більш детальна інформація про зміст тренінгів наведена на сайті ICAAP за посиланням http://icaap.org.ua/main/profesjna-osvta/mzhnarodn-programi-z-sertifkacz/programa-icaew-z-navchannya-msfz-ta-ocznyuvannya-znan/trenng-semnari-z-pdgotovki-do-ocznyuvannya.html

   Нагадуємо, що для включення до складу учасників тренінгів необхідно подати Анкету-Заяву, встановленої форми (додається), та надіслати цю Анкету-Заяву на електронну пошту academy@icaap.org.ua чи її фото-копію по Viber на тел.номери 063-63-034-63, 067-336-36-72. Враховуючи, що підготовка до тренінгів розпочалася в літній відпускний період і що не всі потенційні учасники тренінгів мали можливість своєчасно ознайомитися з інформацією про тренінги за Програмою ICAEW, за рішенням провайдера з навчання ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» формування груп учасників тренінгів продовжено до 25 вересня 2020 року.

   Оцінювання знань (екзамен) з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ відбудеться 3 грудня 2020 року. Оцінювання знань (екзамен) матиме тривалість 2 (дві) астрономічні години та включатиме 60 тестів українською мовою, переклад яких контролюється ICAEW. Більшість тестів – це практичні мікрозавдання, які передбачають проведення розрахунків та поглиблене знання МСФЗ. Оцінювання (екзамен) буде вважатися пройденим успішно за умови надання правильних відповідей у кількості 60 і більше відсотків від загальної кількості тестів. За результатами успішного проходження оцінювання знань учасники отримають міжнародний Сертифікат ICAEW з МСФЗ.

   Базова вартість послуг за участь у тренінгах з підготовки до оцінювання буде складати 8 000,00 грн. без ПДВ (ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» не є платником ПДВ). У цю вартість послуг не включається вартість за участь в оцінюванні (екзамені). Остання сума становитиме 126 GBP (фунтів стерлінгів) і буде сплачуватися за місяць до дати проведення оцінювання (екзамену) в гривнях по валютному курсу гривні на дату формування рахунку-фактури.

   Для фізичних осіб дійсних членів ICAAP та для перших п’яти осіб, які надішлють Анкети-Заяви, буде надаватися знижка у розмірі 20% від базової вартості послуг. Для фізичних осіб асоційованих членів ICAAP та наступних десяти осіб-заявників знижка становитиме 5% від базової вартості послуг. Надання знижок не поширюється на оплату за участь в оцінюванні знань (екзамені).

   Інформація, що наведена вище, адресується не тільки безпосередньо Вам, нашим членам, але й співробітникам Ваших аудиторських фірм та бухгалтерам Ваших клієнтів. Ви є тими, до професійної думки кого дослуховуються, Ви є тими, хто найкраще розуміє, якими є важливими сьогодні знання з МСФЗ для бухгалтерів, які мають безпосереднє відношення до складання фінансової звітності за МСФЗ. Тому ми буде вдячні кожному із Вас, хто порадить наші тренінги своїм колегам та клієнтам. Ця вдячність має, зокрема, матеріальну складову у розмірі 10% від базової вартості послуг за участь у тренінгах за кожного окремого учасника.

   За більш детальною інформацією вертайтесь до нас за телефонами:
+38-044-228-0864; +38-050-417-4176;
+38-067-336-3672; (спільнота ICAAP на Viber)
+38-063-63-034-63, (спільнота Academy ICAAP на Viber)
   та слідкуйте за повідомленнями на нашому веб-сайті http://icaap.org.ua/.

З повагою,

Президент ICAAP                                                                                                                        О. А. Кузуб