Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Інформаційне повідомлення для членів ІСААР від 18 травня 2020 р.

Громадська спілка

«Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту»

Україна, 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 71, оф. 214

office@icaap.org.ua  тел.044-228-08-64, тел./факс 044-482-39-06

 

Інформаційне повідомлення

від 18 травня 2020 р.

Членам Громадської спілки «Інститут сертифікованих

професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP)

 

Шановні члени ICAAP!

Сподіваюся, що з усіма Вами та Вашими родинами все добре.

Ніхто з нас ще в січні-лютому 2020 року не міг передбачити такий розвиток подій. Кожний із Вас моє свою історію життя в карантині і з часом ми не раз ці історії почуємо. Але головне, щоб в цих історіях було щасливе завершення. Я надіюсь, що так і буде, адже попереду значне послаблення обмежень і кожний із нас зможе повернутися до своїх справ, до звичайного ритму життя.

Громадська спілка ICAAP та засноване Спілкою ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» також в найближчі дні планують повернутися до своєї статутної діяльності. На початку червня ми обов’язково поінформуємо Вас про наші здобутки за попередній період та про плани нашої подальшої діяльності в 2020 році.

А сьогодні ми звертаємося до Вас, наших членів, за підтримкою у реалізації цих планів, насамперед, за фінансовою підтримкою. У березні 2020 року ми уже були підготували до розсилки Вам рахунків на сплату членських внесків за 1 квартал 2020 року. Планувалося, що членські внески в 2020 році залишуться на рівні 2019 року, тобто для дійсних членів – юридичних осіб 1200 грн. за квартал, для дійсних членів – фізичних осіб 600 грн. за квартал, а для тих дійсних членів – фізичних осіб, які працюють в аудиторських фірмах – дійсних членах, - 300 грн. за квартал. Але з початком пандемії, розуміючи, що для кожного із нас настають складні часи, Рада Спілки вирішила зазначений розмір членських внесків за 1 та 2 квартали 2020 року зменшити на 50%.

Згідно цього рішення ми підготували оновлені рахунки на сплату членських внесків за 1 та 2 квартали 2020 року, які разом з цим Інформаційним повідомленням будуть Вам надіслані на електронну адресу та листами на поштову адресу Вашого місцезнаходження.

Не дивлячись на ускладнення нашої професійної діяльності в умовах карантину, все ж таки І-ше півріччя для аудиторів та аудиторських фірм завжди було «гарячою» порою. Тому ми сподіваємося, що Ви винайдете можливості для сплати вказаних вище рахунків до 1 серпня 2020 року.

Та головне, з послабленням карантину та з активізацією Вашої діяльності ми розраховуємо на відновлення нашого з Вами активного професійного спілкування, яке було до початку пандемії. Як було анонсовано в кінці 2019 року, ми буде продовжувати надавати в 2020 році нашим членам послуги:

  • у вигляді забезпечення безперервного професійного навчання, яке проводитиметься ICAAP,
  • у вигляді моніторингу Ваших систем контролю якості аудиторських послуг, що стане запорукою успішного проходженнями Вашими фірмами зовнішніх перевірок з контролю якості,
  • через надання можливості бути членом аудиторської мережі ICAAP, тощо.

Наразі, Рада Спілки працює над новими пропозиціями для наших членів та над розвитком нових напрямків діяльності ICAAP, які будуть цікаві та потрібні для наших шановних членів.

Ми сподіваємося, що кожний наш член бачить своє майбутнє в аудиторській діяльності разом з ICAAP.

Звертайтесь до нашої Спілки за телефонами:

+38-044-228-0864;

+38-067-336-3672;

+38-063-63-034-63,

приєднуйтесь до нашої спільноти ICAAP на Viber (слідкуйте за нашим запрошенням приєднатися до спільноти),

пишіть на електронну адресу office@icaap.org.ua

та слідкуйте за повідомленнями на нашому веб-сайті http://icaap.org.ua/.

 

З повагою,

Президент ICAAP                                                                                  О. А. Кузуб