Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Інформаційне повідомлення для членів ІСААР від 21 серпня 2020 року

Громадська спілка

«Інститут сертифікованих професіоналів

обліку й аудиту»

Україна, 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 71, оф. 214

office@icaap.org.ua  тел.044-228-08-64, тел./факс 044-482-39-06

 

Інформаційне повідомлення

від 21 серпня 2020 р.

Членам Громадської спілки «Інститут сертифікованих

професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP)

Шановні члени ICAAP!

 

   Ось і добігає свого кінця літня пора року. Можливо багато хто із нас мріяв провести літо інакше: більш змістовно, більш цікаво, більш романтично, ніж вийшло насправді. Карантин продовжує і в літній період вносити зміни в наші плани. Проте, незмінним повинно бути наше бажання рухатися вперед, не зупинятися, не дивлячись ні на які перепони. Насамперед, рух вперед повинен стосуватися нашого професійного розвитку, стосуватися наших професійних здобутків. На передодні Дня Незалежності України хотілось би всім нам побажати, щоб наша професійна незалежність ґрунтувалася на нашій професійній компетентності. Бути незалежним, відстоювати свою незалежність можливо тільки через вміння, знання як це робити.

    Наша громадська спілка «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP) і в цей кризовий період намагається підтримувати та сприяти зростанню професійної компетентності наших членів.

    Один із прикладів цього розпочинає реалізовуватися саме сьогодні. Мова йде про початок підготовки тренінгів за Програмою ICAEW (Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу) з вивчення МСФЗ та оцінювання знань, за результатами успішного завершення яких наші члени та зацікавлені аудитори і бухгалтери матимуть можливість отримати Сертифікат ICAEW з МСФЗ – сертифікат міжнародного рівня, який визнано більше ніж в 100 країнах світу.

   21 серпня 2020 року відповідно до ліцензійної угоди з ICAEW (http://icaap.org.ua/main/partnerstvo/mzhnarodne-spvrobtnicztvo/icaew/partnerstvo-u-navchann-z-icaew.html) провайдер з навчання ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» розпочинає формування груп учасників тренінгів з вивчення МСФЗ та підготовки до отримання Сертифікату ICAEW з МСФЗ. Формування груп триватиме до 17 вересня 2020 року, з якої буде стартувати безпосередньо робота тренінгів.

    Для включення до складу учасників тренінгів необхідно подати Анкету-Заяву, встановленої форми (додається), та надіслати цю Анкету-Заяву на електронну пошту academy@icaap.org.ua  чи її фото-копію по Viber на тел.номери 063-63-034-63, 067-336-36-72.

    Умовою включення заявника до складу учасників тренінгів, крім вимоги оплати, є наявність у заявника початкового або базового рівня знань та вмінь у застосуванні МСФЗ. Для осіб, які не матимуть такого рівня знань та вмінь, включення до складу учасників тренінгів не буде рекомендуватися, оскільки підготовка до отримання Сертифікату ICAEW з МСФЗ розрахована на професійний рівень учасників. Тому формуючи групи учасників тренінгів ми в першу чергу будемо надавати перевагу аудиторам та бухгалтерам, які працюють на підприємствах, що складають фінансову звітність за МСФЗ.

   Тривалість тренінгів з підготовки до отримання Сертифікату ICAEW з МСФЗ (тривалість навчання) буде становити 80 академічних годин (8 академічних годин на тиждень протягом 10 тижнів). Більш детальна інформація про організацію проведення тренінгів буде повідомлена пізніше (ближче до 17 вересня 2020 року).

    Оцінювання знань (екзамен) з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ відбудеться 3 грудня 2020 року. Як повідомлялося нами в попередньому інформаційному повідомленні (від 14 липня 2020 року), навчання та проведення оцінювання знань буде здійснюватися українською мовою. Оцінювання знань (екзамен) матиме тривалість 2 (дві) астрономічні години та включатиме 60 тестів українською мовою, переклад яких контролюється ICAEW. Більшість тестів – це практичні мікрозавдання, які передбачають проведення розрахунків та поглиблене знання МСФЗ. Оцінювання (екзамен) буде вважатися пройденим успішно за умови надання правильних відповідей у кількості 60 і більше відсотків від загальної кількості тестів. За результатами успішного проходження оцінювання знань учасники отримають міжнародний Сертифікат ICAEW з МСФЗ.

    Базова вартість послуг за участь у тренінгах з підготовки до оцінювання буде складати 8 000,00 грн. без ПДВ (ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» не є платником ПДВ). У цю вартість послуг не включається вартість за участь в оцінюванні (екзамені). Остання сума становитиме 126 GBP (фунтів стерлінгів) і буде сплачуватися за місяць до дати проведення оцінювання (екзамену) в гривнях по валютному курсу гривні на дату формування рахунку-фактури.

    Для фізичних осіб дійсних членів ICAAP або для перших п’яти осіб, які надішлють Анкети-Заяви, буде надаватися знижка у розмірі 20% від базової вартості послуг. Для фізичних осіб асоційованих членів ICAAP та наступних десяти осіб-заявників знижка становитиме 5% від базової вартості послуг. Надання знижок не поширюється на оплату за участь в оцінюванні (екзамені).

    Рада Спілки працює над новими пропозиціями для наших членів та над розвитком нових напрямків діяльності ICAAP, які будуть цікаві та потрібні для наших шановних членів. Нам цікава Ваша думка щодо цих зусиль Ради Спілки. Тож надсилайте свої пропозиції та думки на електронну адресу office@icaap.org.ua.

    Звертайтесь до нашої Спілки за телефонами:
+38-044-228-0864;
+38-067-336-3672; (спільнота ICAAP на Viber)
+38-063-63-034-63, (спільнота Academy ICAAP на Viber)
та слідкуйте за повідомленнями на нашому веб-сайті http://icaap.org.ua/.

З повагою,

Президент ICAAP                                                                                                                        О. А. Кузуб