Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Інформаційне повідомлення для членів ІСААР від 14 липня 2020 р.

Громадська спілка

«Інститут сертифікованих професіоналів

обліку й аудиту»

Україна, 01135, м. Київ, вул. Дмитрівська, буд. 71, оф. 214

office@icaap.org.ua  тел.044-228-08-64, тел./факс 044-482-39-06

 

Інформаційне повідомлення

від 14 липня 2020 р.

Членам Громадської спілки «Інститут сертифікованих

професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP)

Шановні члени ICAAP!

В умовах «напівкарантину», коли потрібно все ж таки працювати, але і не хочеться наражати себе і близьких на ризик захворіти, наше професійне спілкування є досить обмеженим і часом зводиться до коротких телефонних дзвінків. Але і на відстанях, що значно перевищують соціальну дистанцію, ми відчуваємо і знаємо, що Ви займаєте активну життєву позицію, реалізуєте свої професійні проекти, не покладаючи рук працюєте з клієнтами.

Особливо хотілось би, на передодні нашого професійного свята, подякувати всім тим, хто в умовах кризи знаходить фінансові можливості підтримати свою Спілку шляхом сплати членських внесків. Дуже важливо, що в часи скрути ми здатні гуртуватися навколо ICAAP для досягнення своїх професійних цілей.

В свою чергу керівництво громадської спілки ICAAP також прикладає максимум зусиль, щоб реалізувати статутні завдання Спілки та виправдати Ваші сподівання.

Одним із важливих досягнень ICAAP за останні місяці було отримання статусу партнера ICAEW (Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу) у навчанні, що дозволить реалізувати співпрацю з ICAEW в галузі професійного розвитку (http://icaap.org.ua/main/partnerstvo/mzhnarodne-spvrobtnicztvo/icaew/partnerstvo-u-navchann-z-icaew.html). Зокрема, завдяки партнерства у навчанні 10 червня 2020 року було укладено ліцензійну угоду між ICAEW та ТОВ «Академія з професійного розвитку ICAAP» про діяльність з навчання українських фахівців за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ. Ця Програма передбачає проведення оцінювання знань українською мовою та надання за результатами такого оцінювання слухачам Сертифікату ICAEW з МСФЗ, який засвідчуватиме високий рівень знань МСФЗ відповідно до вимог пункту 4) статті 23 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». Нагадуємо, що Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу згідно рішення Ради нагляду ОСНАД віднесено до професійних організацій, диплом (сертифікат) яких підтверджуватиме високий рівень знань з МСФЗ.

Вже на початку вересня 2020 року розпочнуться українською мовою тренінги з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання, а на початку грудня 2020 планується проведення першого екзамену з метою оцінювання знань з МСФЗ.

Тож, долучайтеся, шановні колеги, до поглибленого вивчення МСФЗ та отримання міжнародного сертифікату, що підтверджуватиме високий рівень знань з МСФЗ. Повідомте про цю можливість своїм знайомим аудиторам, бухгалтерам, яким вивчення та застосування МСФЗ є важливим з огляду на їх професійну діяльність.

До кінця липня 2020 року на сайті ICAAP (http://icaap.org.ua/main/profesjna-osvta/mzhnarodn-programi-z-sertifkacz/programa-icaew-z-navchannya-msfz-ta-ocznyuvannya-znan/ ) буде оприлюднено детальну інформацію про умови та порядок участі у тренінгах та оцінюванні за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ.

Навчання за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ є лише першою ластівкою, початком співпраці ICAEW та ICAAP з питань професійного розвитку. Ця співпраця також свідчить про міжнародне визнання ICAAP та про можливість отримання безпосереднього доступу до океану знань, до міжнародного професійного досвіду в сфері бухгалтерського обліку та аудиту. Давайте скористаємося цими можливостями.

Наразі, Рада Спілки працює над новими пропозиціями для наших членів та над розвитком нових напрямків діяльності ICAAP, які будуть цікаві та потрібні для наших шановних членів. Нам цікава Ваша думка щодо цих зусиль Ради Спілки. Тож надсилайте свої пропозиції та думки на електронну адресу office@icaap.org.ua.

Звертайтесь до нашої Спілки за телефонами:

+38-044-228-0864;

+38-067-336-3672;

+38-063-63-034-63,

приєднуйтесь до нашої спільноти ICAAP на Viber (слідкуйте за нашими запрошеннями приєднатися до спільноти),

та слідкуйте за повідомленнями на нашому веб-сайті http://icaap.org.ua/.

 

З повагою,

Президент ICAAP                                                                                                                        О. А. Кузуб