Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

З Днем бухгалтера та аудитора!

Шановні колеги!

Від імені Громадської спілки «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту» (Спілка) та від себе особисто щиро вітаю усіх Вас з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Сьогодні жодне підприємство та організація не можуть успішно здійснювати свою діяльність без чесного, компетентного бухгалтера та аудитора. Підготовлені та перевірені нами фінансові звіти потрібні працівникам і керівникам, кредиторам та постачальникам, інвесторам і акціонерам, владі і громадськості. Ми допомагаємо нашим клієнтам у прийнятті важливих економічних рішень. Без перебільшення можна сказати, що від нашої роботи залежить злагоджене функціонування в цілому економічної системи України.

За останні кілька років система бухгалтерського обліку та наша аудиторська діяльність зазнали суттєвих змін, обумовлених європейським вибором України. Сьогодні стратегія цих змін полягає у реформуванні бухгалтерського обліку й аудиту відповідно до вимог європейського законодавства. Успішність реалізації такої стратегії буде залежати від ставлення кожного із нас до виконання своїх професійних обов’язків, бажання розвиватися та якісно надавати професійні послуги. Ми повинні поглиблювати свої знання та збагачувати свій досвід співпрацюючи з європейськими та міжнародними професійним організаціями бухгалтерів та аудиторів.

З цією метою нашою Спілкою укладено угоду з ICAEW (Інститут присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу) про навчання українських фахівців за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ. Ця Програма передбачає проведення оцінювання знань українською мовою та надання за результатами такого оцінювання слухачам Сертифікату ICAEW з МСФЗ, який засвідчуватиме високий рівень знань МСФЗ відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність». Запрошуємо, колеги, до співпраці та до навчання за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ.

Бажаю усім нам, щоб високі вимоги до професії поєднувалися з гідною винагородою за нашу нелегку працю, щоб робота приносила справжнє задоволення, колеги цінували за професіоналізм, а клієнти були вдячні за якість послуг!

Будьте щасливі та обдаровані долею. Нехай життєвий баланс Ваших заповітних бажань завжди збігається з Вашими можливостями, доходи постійно перевищують витрати, успіхи з кожним днем тільки примножуються, а щастя з кожною хвилиною тільки додається!

Міцного здоров’я Вам, професійного зростання та визнання, творчого натхнення, миру, злагоди та гармонії в особистому житті.

 

З повагою,

Президент Спілки                                                                       О. А. Кузуб