Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Урочисте вручення міжнародних Сертифікатів ICAEW з МСФЗ в м. Одеса

Нещодавно в місті Одеса провайдером з навчання ТОВ «Академією ІСААР» було проведено урочисте вручення міжнародних Сертифікатів ICAEW з МСФЗ учасникам тренінгів, які 03 грудня 2020 року успішно склали іспит відповідно до Програми ICAEW.

Програма ICAEW з вивчення МСФЗ та оцінювання знань була розроблена ICAEW (Інститутом присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу, https://www.icaew.com/about-icaew) для аудиторів та бухгалтерів на міжнародному рівні. Успішне завершення цієї Програми дозволяє отримати Сертифікат ICAEW з МСФЗ – сертифікат міжнародного рівня, який визнано більше ніж в 100 країнах світу.

З привітальним словом перед врученням сертифікатів виступили Президент ІСААР Кузуб О.А. та представник співорганізатора тренінгу "Міжнародна Професійна Спілка Аудиторів" (IPUA) Хоролець Т.І., які привітали слухачів тренінгу з цією визначною подією. Зокрема, Кузуб Олександр Анатолійович, відмітив, що вперше в Одесі виконано повний цикл Програми ICAEW з вивчення МСФЗ та оцінювання знань. Шлях, який учасники тренінгів за Програмою ICAEW з МСФЗ розпочали ще в жовтні 2020 року, досяг свого логічного завершення. Щиро вітаємо всіх, хто успішно завершив Програму ICAEW з МСФЗ та отримав позитивний результат іспиту.