Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Рахунки підприємців під контролем ДФСУ: вже є перші штрафи!

ДФС у Харківській області звертає увагу, що на сьогодні органи ДФС та банківські установи тісно співпрацюють у порядку обміну інформацією щодо банківських рахунків фізичних осіб.

Так, фахівцями управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС області отримано податкову інформацію стосовно самозайнятої особи, яка здійснювала господарську діяльність у 2017 році у сфері торгівлі.

В установах банку жінкою-підприємцем було відкрито розрахункові рахунки як на самозайняту особу, так і карткові  на фізичну особу.

Під час здійснення господарської діяльності вона отримувала грошові кошти за реалізований товар на карткові рахунки відкриті як на фізичну особу. Суми яких, своєю чергою, не декларувала, податки з них не сплачувала.

Під час проведення документальної перевірки було встановлено отримання доходу від здійснення господарської діяльності за 2017 рік у сумі понад 9,2млн грн, які надійшли на карткові рахунки фізичної особи.

За результатами вжиття контрольно-перевірочних заходів вказаній особі донараховано податків та зборів понад 2,7 млн грн.

Фіскальна служба закликає громадян декларувати усі отримані доходи в повному обсязі та сплачувати з них податки.