Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

01 лютого 2021 року розпочинається підготовка до тренінгів з вивчення МСФЗ та оцінювання знань за Програмою ICAEW

«Підготовка до 2-го сезону  тренінгів за Програмою ICAEW

з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань розпочинається 01 лютого 2021 року»

Відповідно до ліцензійної угоди з Інститутом присяжних бухгалтерів Англії та Уельсу (ICAEW) провайдер з навчання ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» 01 лютого 2021 року розпочинає формування групи учасників тренінгів за Програмою ICAEW з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ (далі – «тренінги за Програмою ICAEW»). Формування груп триватиме для міста Києва - до 03 березня 2021 року, для міста Одеси – до 07 квітня 2021 року.

Для включення до складу учасників тренінгів необхідно подати Анкету-Заяву, встановленої форми (додається), та надіслати цю Анкету-Заяву на електронну пошту academy@icaap.org.ua.

Після отримання Анкети-Заяви, на електрону адресу заявника, яка буде вказана в Анкеті-Заяві, буде надіслано рахунок-фактура із зазначенням платника, який наведено в Анкеті-Заяві.

Тривалість тренінгів з підготовки до отримання Сертифікату ICAEW з МСФЗ (тривалість навчання) буде становити 80 академічних годин (див. http://icaap.org.ua/main/profesjna-osvta/mzhnarodn-programi-z-sertifkacz/programa-icaew-z-navchannya-msfz-ta-ocznyuvannya-znan/trenng-semnari-z-pdgotovki-do-ocznyuvannya.html ).

Оцінювання знань (іспит) з метою отримання міжнародного Сертифікату ICAEW з МСФЗ відбудеться 20 травня 2021 року.

Базова вартість послуг за участь в тренінгах в м. Києві з підготовки до оцінювання буде складати 12 000,00 грн. без ПДВ (ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP» не є платником ПДВ). У цю вартість послуг не включається вартість за участь в іспиті. Остання сума становитиме 126 GBP (фунтів стерлінгів) і буде сплачуватися за місяць до дати проведення оцінювання (екзамену) в гривнях по валютному курсу гривні на дату формування рахунку-фактури.

Учасникам тренінгів будуть надаватися наступні знижки:

  • для фізичних осіб дійсних членів ICAAP - у розмірі 20% від базової вартості послуг;
  • для перших п’яти осіб, які надішлють Анкети-Заяви, але не є дійсними членами ICAAP, - у розмірі 10% від базової вартості послуг;
  • для наступних п’яти осіб-заявників знижка становитиме 5% від базової вартості послуг;
  • для підприємств, організацій, які оплачують вартість участі у тренінгу двом і більше своїм працівникам, - у розмірі 5% від базової вартості послуг.

Надання скидок не поширюється на оплату за участь в оцінюванні знань (іспиті).

Більш детальну інформацію про Програму ICAEW з вивчення МСФЗ та підготовки до оцінювання знань можна отримати на сайті ICAAP за посиланням http://icaap.org.ua/main/profesjna-osvta/mzhnarodn-programi-z-sertifkacz/programa-icaew-z-navchannya-msfz-ta-ocznyuvannya-znan/zmst-programi-z-msfz.html