Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Новини професії в Україні

Увага! Норми тривалості робочого часу на 2020 рік

Під час розрахунку норми тривалості робочого часу безпосередньо на підприємстві слід керуватися нижчезазначеними показниками від Мінсоцполітики

Читати далі

Відмова у реєстрації накладних має бути конкретною та мотивованою

Розглянемо на конкретному прикладі алгоритм дій платника податку у разі блокування реєстрації податкових накладних без зазначення контролюючим органом конкретних причин зупинення реєстрації накладних

Читати далі

Облік та звітність підприємця «єдинника», який здійснює продаж пива

Який облік повинен вести підприємець – платник ЄП (ставка 5%), який продає підакцизні товари на барі (пиво, сидр, столове вино) та має РРО? Яку звітність необхідно подавати?

Читати далі

За І квартал прибуток, а за І півріччя збиток: як відобразити в бухобліку та звітності?

Мале підприємство у І кварталі отримало прибуток. Втім за ІІ квартал виник збиток, який частково перекривав прибуток І кварталу. Як це відобразити в фінзвітності та податковій звітності з ПП, якщо все складається наростаючим підсумком? Як облікувати коригування ПП за минулий період?

Читати далі

Сплата ПДФО не на той рахунок: чи буде штраф?

Підприємство сплатило ПДФО за договором ЦПХ на реквізити ПДФО з зарплати. Чи буде це вважатися порушенням? Чи буде виникати недоїмка?

Читати далі

Чи можна знімати кошти з корпоративної картки для виплати заробітної плати?

Чи можна зняти кошти з корпоративної карти для виплати заробітної плати? Чи потрібно цю готівку оприбутковувати в касі підприємства або можна видавати такі кошти без оприбуткування?

Читати далі

Строк реєстрації податкових накладних в ЄРПН — 1095 днів

Підприємство оплатило за товари 22.08.2018 року, але контрагент не склав та не зареєстрував ПН. Як діяти в такій ситуації і чи є щодо такої ПН строки давності?

Читати далі