Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

У Нідерландах підписано угоду про створення двосторонньої Ділової ради

У ході візиту української делегації на чолі з Президентом України Петром Порошенко до Королівства Нідерланди було підписано Угоду про створення двосторонньої Ділової ради між Торговельно-промисловою палатою України та Конфедерацією промисловості та роботодавців Нідерландів.

Конфедерація промисловості та роботодавців Нідерландів є найбільшим і найпотужнішим об’єднанням нідерландських копаній, яка представляє спільні інтереси голландського бізнесу як в самій країні, так і за кордоном, у тому числі і в Україні. Планується, що створена спільно між Конфедерацією та Торговельно-промисловою палатою України Ділова Рада стане платформою для безпосередньої взаємодії підприємців двох країн, що входитимуть до її складу. У своїй діяльності вона сприятиме налагодженню бізнесових контактів, а також усуненню можливих проблемних питань чи бар’єрів для ведення двосторонньої торгівлі, забезпечуватиме ефективний зв'язок бізнесу із відповідними державними структурами обох країн, надаватиме практичні послуги підприємцям.

«Я впевнений, що підписання Угоди стане вагомим кроком вперед у розвитку двосторонніх відносин в аграрній сфері. Створення двосторонньої ради відкриє нові можливості для співпраці малого та середнього бізнесу, а також посприяє створенню спільних підприємств та обміну бізнесовою інформацією», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/