Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

При отриманні податкових пільг платники повинні надати відповідний звіт

Платники податків, які користувались податковими пільгами за січень – вересень 2015 року, зобов’язані надати не пізніше 9 листопада Звіт про суми податкових пільг за 9 місяців 2015 року.

Звіт про суми податкових пільг подається до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Порядок обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг затверджено постановою КМУ від 27.12.2010 року №1233.

Пунктом 2 Порядку №1233 визначено, що суб’єкт господарювання (СГ), який не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг (далі – Звіт) за формою згідно з додатком до Порядку №1233.

 Звіт подається СГ за три, шість, дев’ять і дванадцять календарних місяців за місцем його реєстрації протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового періоду. У разі, коли СГ пільгами не користується, Звіт не подається (пункт 3 Порядку №1233).

Порядок визначення сум податків та зборів, не сплачених СГ до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг за операціями, які здійснюються на митній території України, затверджено наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2011 №167.