Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"

Порядок електронного адміністрування ПДВ планують змінити

Оприлюднено проект змін до Порядку електронного адміністрування ПДВ, метою якого є приведення його у відповідність до вимог Податкового кодексу з урахуванням змін, внесених Законом №643.

Нагадаємо, що ще у липні Законом № 643 внесено зміни до Податкового кодексу, зокрема, щодо:

  1. обнуління реєстраційної суми та порядку її формування, починаючи з 1 липня 2015 року;

  2. функціонування електронних рахунків та формування реєстраційної суми сільськогосподарськими товариствами – суб’єктами спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість;

  3. механізму складання розрахунків коригування до податкових накладних та порядку їх реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних як продавцем, так і покупцем тощо.

Таким чином, виникла необхідність у внесенні відповідних змін до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість, затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 року №569.

З огляду на це, Кабмін розробив, а ДФСУ оприлюднила на офіційному веб-порталі, проект постанови  „Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість”.

Завантажити проект оновленого Порядку >>>

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються упродовж одного місяця з дати його оприлюднення на адресу розробника:

поштову – 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Департамент методологічної роботи з питань оподаткування;

електронну – dpspdv@ukr.net.