Введіть ваш запит для початку пошуку.

Institute of Certified Accounting and Auditing Professionals
Громадська спiлка "Iнститут сертифiкованих професiоналiв облiку й аудиту"
Головна » Послуги для членів » Актуальні професійні питання

Актуальні професійні питання

13.04.2016
Чи є рахунок-фактура з деталізацією дзвінків від оператора мобільного зв'язку первинним документом, згідно з яким можна відобразити витрати в обліку юрособи? Чи обов’язково він повинен містити підпис і печатку оператора мобільного зв'язку?
Детальніше  →
12.04.2016
Який порядок заповнення додатка 5 «Розшифровка податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)» до податкової декларації з ПДВ?
Детальніше  →
12.04.2016
Чи передбачена відповідальність за не подання підприємцем–єдинником заяви для внесення змін до відомостей, які зазначені у реєстрі платників єдиного податку (у разі зміни місця провадження господарської діяльності)?
Детальніше  →
12.04.2016
Якими проведеннями оформлювати придбання основних засобів для негосподарської діяльності і нараховувати умовні податкові зобов'язання згідно з п. 198.5 ПКУ? Які нюанси є в розрізі податку на прибуток та ПДВ? Де такі операції мають відображатися у фінансовій та податковій звітності?
Детальніше  →
12.04.2016
22.03.2013 р. кошти були оприбутковані у касу з каси РРО та відображені у КОРО, але з технічних причин (несправність касового апарату) Z-звіт за цей день був зроблений вранці 23.03.2013 р. Чи є таке оформлення Z-звіту порушенням? Які штрафні санкції передбачено за таке порушення?
Детальніше  →
11.04.2016
Друкувати Z-звіт слід у межах календарного дня чи в межах робочої зміни РРО, якщо ресторан працюватиме з 09.00 ранку до 02.00 ночі? Як оприбутковувати готівку і якими нормативними документами регулюється друк Z-звітів?
Детальніше  →
7.04.2016
ДФСУ розглянула кілька питань, пов’язаних зі зміною найменування юридичної особи
Детальніше  →
7.04.2016
Працiвник пiсля видання наказу про прийняття його на роботу не став до виконання своїх обов'язкiв, а згодом захворiв. Чи можна звiльнити такого працiвника за прогул? Консультує Мінсоцполітики
Детальніше  →
7.04.2016
При списанні непридатних для використання ТМЦ, під час придбання яких суми ПДВ були включені до податкового кредиту, податкові зобов'язання з ПДВ не нараховуються, якщо їх вартість включається до вартості готової продукції, оподатковуваної ПДВ
Детальніше  →
6.04.2016
Таку звітність необхідно подавати щодо всіх зареєстрованих РРО (незалежно від того, чи застосовувалися вони у звітному місяці чи ні) та щодо всіх КОРО, зареєстрованих на господарську одиницю, які ведуться разом із розрахунковими книжками
Детальніше  →
Сторiнки: <  12...67891011121314...3233  >